אודותינו

באופן כארט ישראל מחויבים לספק פתרונות OpenCart מקצועיים ותמיכה ללא תחרות שיעזרו להתחיל ולפתח את העסק שלך בזמן הקצר ביותר. העדיפות הראשונה שלנו היא לספק כלים עסקיים שיחסכו לכם זמן יקר וייקחו את העסק שלך קדימה.

אנו מאמצים פשטות
אנו תמיד שואפים לבנות ולעצב ומרגישים אינטואיטיבית מהרגע הראשון. אנחנו תמיד מנסים להפוך את המוצרים שלנו בפשטות, בשפה אנושית, ולא משנה עד כמה מורכבים הם.

היופי בקוד ובעיצוב
הקוד והעיצוב צריכים להיות פונקציונליים. אנחנו אוהבים לתת לפיתוחים שלנו תחושה של טוהר, זה משאיר טעם טוב לא משנה אם הגולשים נכנסים לאתר בפעם הראשונה שלהם חווית הגלישה תמיד מהנה.

הבנת הלקוח וצרכי האתר
אנשים חכמים אומרים כי יש לנו שתי אוזניים ופה אחד, כך אנחנו צריכים להקשיב כפליים לפני שאנחנו מדברים. כדי להבין בעיה מורכבת ולמצוא פתרון, צריך ללמוד להקשיב תחילה.

הסקרנות שלנו
סקרנות היא הכוח המניע מאחורי רכישת ידע חדש, שהולך מעבר לגבולות הנוחות לפעולה שלך. אנו מאמינים כי זוהי אחת הדרכים הטובות ביותר כדי לשמור על שיפור הביצועים כל הזמן.

כנות
כנות היא אחד מעמודי התווך שבבסיס שעליו בנינו את העסק שלנו. אנו באופן כארט ישראל מאמינים כי זוהי החובה המוחלטת להרכיב מערכת יחסים ארוכות טווח עם כלל לקוחותינו.

ביצוע עבודות ברמה הגבוהה ביותר
כאשר נוברים בפרטי הצרכים של הלקוח ומביאים לפתרון בעיות מסובכות, להתמודד עם בעיות. אנו תמיד מיישמים את המושג "הפרד ומשול" העיקרון, של עבודתנו, שעוזר לנו להישאר בחלק העליון של המשחק.

הגינות
אנחנו יודעים שאנחנו חיים בעולם דינמי המשתנה ללא הרף, שבו על מנת להתקדם "כן" יש צורך למכור הרבה יותר. אנו נהיה כנים למכור לך "לא" כשצריך ותמיד נעשה כמיטב יכולתנו כדי לספק העבודה בצורה בכנה ביותר