שרת Linux VPS1

שרת Linux VPS1
פרטי השרת
מערכת הפעלה Linux
שטח דיסק SSD  10GB
חשבונות FTP ללא הגבלה!
מאגרי נתונים SQL ללא הגבלה!
חשבונות אימייל ללא הגבלה!
תתי דומיין (Sub Domains) ללא הגבלה!
תעודת SSL חינם לשנה!
מערכת ניהול CPANEL

שרת Linux VPS1

OpenCart Israel מציעה שירותי אחסון אתרי מסחר אמינים בשרתי VPS, מהירים ועם זמן טעינה נמוך. אחסון אתרים הממוקמים בישראל וכוללים הגדרות ייחודיות להפעלת אתרים בפלטפורמת אופן כארט אשר יבטיח דירוג גבוה יותר במנועי החיפוש וזמן טעינה מהיר יותר של האתרים. שירותי OpenCart Israel מתאימים לבעלי אתרים קטנים וגדולים כאחד, לבעלי עסקים ולחברות שרוצים לצמוח. בואו להצטרף להצלחה של OpenCart Israel ותיהנו מיתרונות מתקדמים.


כיתבו לנו דעתכם. אנו מאמינים בביקורת בונה

שים לב: HTML לא מאופשר!
    טעון שיפור           מצויין
בדיקת אנושיות (Captcha)

מהו שרת וירטואלי VPS

שרת וירטואלי (VPS, ראשי תיבות של Virtual Private Server), הוא סביבת עבודה נוחה ופשוטה המדמה שרת עצמאי רגיל אך ממוקמת בשרת ייעודי מרוחק עם מערכת הפעלה משלו, שטחי אחסון, זיכרון, תעבורת נתונים וכן הלאה. זהו פתרון לניהול ולתשתיות המאפשר התנהלות עצמאית בסביבה גמישה תוך חיסכון בעלויות. אם אתם זקוקים לסביבה עבודה שתהווה בסיס למחשוב ענן ו/או תתמוך ביישומי לינוקס, חלונות או קוד פתוח, שרת VPS הוא סביבת העבודה האידיאלית עבורכם.

שירותי גיבוי

לכל בעל אתר האחריות לשמור ולגבות את הנתונים הנמצאים על השרתים באופן סדיר וזאת על מנת לשמור על ההשקעה והשינויים באתר בכל רגע נתון. באופן כארט ישראל אנו מציעים שירותי גיבויים ברמה יומית, אשר כוללים את מאגר הנתונים והקבצים על שרת גיבוי חיצוני, וזאת כדי להתמודד עם מקרה קיצוני שבו האתר קורס. השירות כולל שיחזור במידה והאתר נקלע לבעייה.

  • ₪149.00

אפשרויות זמינות

תגיות: אחסון, אתרים, אופן כארט, Linux 1GB, שרת Linux VPS1