סליקה-opencart

סליקה - כל התוספים - opencart

שירות ואחריות

בכל רכישה באתר אופן כארט ישראל תקבלו שרותי תמיכה ואחריות לתקינות התוסף. יחד עם זאת יש לקחת בחשבון שישנם אתרים אשר קוד המקור שונה על ידי מפתחים שבנו את האתר. לכן מומלץ במיקרים כאלו להשתמש בשרותי התקנה שיבוצעו על ידי תכנתי אופן כארט ישראל שיתאימו את התוסף לקוד האתר שלכם במקצועיות ובאחריות.

תוספי הסליקה מפותחים ומותאמים לשימוש במערכת אופן כארט על פי הנחיות ודרישות חברות הסליקה. לפני בחירת תוסף סליקה לשימוש באתר הסחר שלך מומלץ ליצור קשר עם חברת הסליקה ולבדוק תנאי שימוש ועלויות.

תוסף סליקה Z-Credit-opencart

תוסף סליקה Z-Credit


Z-Credit הינה חברת סליקה המפתחת פתרונות סליקת אשראי וניהול לעסקים. לחברה מגוון רב של פתרונות, המאופיינים בקלות השימוש תוך כדי מתן דגש על יעילות העבודה, וריבוי האפשרויות ללקוח.

עובדי החברה הינם בעלי ניסיון של יותר מעשור בתחום סליקה וחיוב כרטיס אשראי. ניסיון זה הביא את מוצרי Z-Credit להיות מהמובילים בשוק. Z-Credit מוסמכת לתקן המחמיר ביותר בעולם סליקת האשראי: PCI-DSS Level 1. לצפייה בתעודת ההסמכה של החברה לחצו כאן. כמו כן ,חברת Z-Credit הינה מפיצה מורשית של חברת שב"א.

ל Z-Credit פתרונות מלאים לתחומים:

סליקת אשראי לעסקים

הנהלת חשבונות ופנקסי חשבונות ממוחשבים

הוראות קבע בכרטיסי אשראי (בילינג)

הבטחת המחאות

ניהול מועדוני לקוחות

כמו כן, מתמחה החברה במתן פתרונות ייחודיים לתחום התיירות הכפרית, ובראשם:

מערכת צימריסט – מערכת תוכנה לניהול צימרים ובתי הארחה הכוללת:

ניהול יומן הזמנות ותפוסה

ניהול מאגר לקוחות ומזמינים

סליקת אשראי אינטגרלית מביצוע ההזמנה

עדכון תפוסה אוטומטי באתר האינטרנט

להזמנות ופרטים נוספים חייגו 077-323-3190

כיתבו לנו דעתכם. אנו מאמינים בביקורת בונה

שים לב: HTML לא מאופשר!
    טעון שיפור           מצויין
בדיקת אנושיות (Captcha)

רישיון שימוש

רכישה מקנה רישיון שימוש לדומיין אחד בלבד אנא הקפידו על מילוי רישיון שימוש לאתר. בכל רכישת תוסף.

  • ₪299.00

אפשרויות זמינות

תגיות: cal, credit, guard, easycard, ezcount, icount, icredit, kesherhk, marketing, payme, pelecard, premium, shipping, tranzila, v.i.plus, verifone, veripay, yaadpay, z-credit, zap, איזיקאונט, איזיקארד, השוואת מחירים, וריפון, זאפ, חשבוניות, חשבונית ירוקה, ט.מ.ל, טרנזילה, יעד, שריג, כ.א.ל, כספיט, משלוח, סליקה, פלאקרד, פרימיום, קרדיטגארד, קשר, סליקת אשראי, payment, מערכות סליקה תוסף