סליקה-opencart

סליקה - כל התוספים - opencart

שירות ואחריות

בכל רכישה באתר אופן כארט ישראל תקבלו שרותי תמיכה ואחריות לתקינות התוסף. יחד עם זאת יש לקחת בחשבון שישנם אתרים אשר קוד המקור שונה על ידי מפתחים שבנו את האתר. לכן מומלץ במיקרים כאלו להשתמש בשרותי התקנה שיבוצעו על ידי תכנתי אופן כארט ישראל שיתאימו את התוסף לקוד האתר שלכם במקצועיות ובאחריות.

תוספי הסליקה מפותחים ומותאמים לשימוש במערכת אופן כארט על פי הנחיות ודרישות חברות הסליקה. לפני בחירת תוסף סליקה לשימוש באתר הסחר שלך מומלץ ליצור קשר עם חברת הסליקה ולבדוק תנאי שימוש ועלויות.

תוסף סליקה Pelecard-opencart

תוסף סליקה Pelecard

פלאקארד היא מהחברות הראשונות שסיפקה בישראל סליקת אשראי באינטרנט. הפתרון של פלא קארד לסליקת אשראי באתרי אינטרנט מאפשר להזניק קדימה את המכירות באינטרנט – במהירות, בקלות ובביטחון. אמינות מול הלקוח: הפרטים האישיים של הגולש נותרים מאובטחים ברמה הגבוהה ביותר לאורך כל תהליך החיוב. מפעיל האתר אינו צריך לדאוג בעצמו לאבטחה יקרה של פרטי הלקוחות. כל הפעילות מתבצעת בשרתים המאובטחים של פלא קארד. אמינות מול חברות האשראי: פלאקארד מהווה חוליה מקשרת איכותית למערכת שבא ולחברות כרטיסי האשראי. פלאקארד מחזיקה בתקן PCI אותו דורשות חברות האשראי מכל העוסקים בתחום. ניהול פיננסי יעיל: פתרון הסליקה של פלאקארד ממשיך לספק ערך ולחסוך זמן וכסף גם אחרי חיוב הלקוח. הפתרון מאפשר שליחה ישירה של חשבוניות וקבלות אלקטרוניות באינטרנט, מספק דוחות מקיפים, ומאפשר ביצוע התאמות בסוף החודש למניעת טעויות אצל חברת האשראי.

כיתבו לנו דעתכם. אנו מאמינים בביקורת בונה

שים לב: HTML לא מאופשר!
    טעון שיפור           מצויין
בדיקת אנושיות (Captcha)

רישיון שימוש

רכישה מקנה רישיון שימוש לדומיין אחד בלבד אנא הקפידו על מילוי רישיון שימוש לאתר. בכל רכישת תוסף.

מתאים לגרסאות Opencart

3.0.0.0, 3.0.1.1, 3.0.1.2, 3.1.0.0_b, 3.0.3.0, 3.0.3.1

  • ₪299.00

אפשרויות זמינות

תגיות: cal, credit, guard, easycard, ezcount, icount, icredit, kesherhk, marketing, payme, pelecard, premium, shipping, tranzila, v.i.plus, verifone, veripay, yaadpay, z-credit, zap, איזיקאונט, איזיקארד, השוואת מחירים, וריפון, זאפ, חשבוניות, חשבונית ירוקה, ט.מ.ל, טרנזילה, יעד, שריג, כ.א.ל, כספיט, משלוח, סליקה, פלאקרד, פרימיום, קרדיטגארד, קשר, סליקת אשראי, payment, מערכות סליקה תוסף